Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 11 No: 1684 Okmeydanı / Şişli / İSTANBUL

HGS Sistemi Kısa Mesafe Anten (HDS868KM)

HGS Sistemi Kısa Mesafe Anten (HDS868KM)


HGS sistemi kısa mesafe anteni entegre olduğu panel ve yazılım ile birlikte genellikle iş merkezleri otopark girişleri, ticari otopark girişleri, iş yeri otopark girişleri, apartman otopark girişleri, site veya toplu konut otopark girişleri, özel tesis otopark girişleri ve benzeri otopark alanlarında otoparka güvenli ve kontrollü giriş ve çıkışı sağlayabilmek adına kullanılmakta ve de tercih edilmektedir.

Her türlü geçiş kontrol otomasyonu ile entegre çalışabildiği gibi akıllı ev ve bina otomasyonları ile de senkronize edilebilmektedir.  • 3-5 Metre Arası Okuma Mesafesi ( Kullanılan Tag’a Ve Ortama Göre Değişebilir)
 • ISO Ve EPC-GEN2 Uyumlu Tagları Okuma – Yazma
 • RS232 / 485 Haberleşme
 • 868 Mhz EU Frekansı
 • Entegre Tek Anten
 • Dahili Loop Dedektör Tetikleme Girişi
 • Dahili Buffer
 • Ayarlanabilir Anten Çıkış Gücü 0 – 30 Dem Arası (Maksimum 1 Watt)
 • Montaj Aparatı
 • -20 İle +80 Derece Arası Çalışma Sıcaklığı
 • 4,5 Kg Ağırlık
 • Ölçüler : 24 Cm X 24 Cm X 5 Cm

HDS Otomasyon Ve Yazılım Teknolojileri HGS Sistemi

Düşük maliyetli ve yüksek performanslı bir geçiş kontrol panelidir. Online/Offline çalışma modlarda çalışabilir. Offline modda 20.000 kullanıcı ve 50.000 geçiş olay hafızası bulunmaktadır. Firmamız tarafından geliştirilen yazılım ile kullanılabileceği gibi, full SDK desteği ile üçüncü parti yazılımlara da rahatlıkla entegre edilebilir.

Kullanıcı hesapları menüsünü kullanarak 10 faklı kişiye kullanıcı şifresi verebilirsiniz ve bu kişilere sadece izleme modu veya izleme+kontrol şeklinde iki farklı seçenekte program kullanımını sınırlandırabilirsiniz. ( Otopark Girişinde Güvenlik İçin Sadece Online İzleme ve Yönetimde Kayıt,Rapor Alma ve İzleme ) Sadece izleme modunda, programa düşen anlık geçiş bilgilerini görebilir. İzleme+kontrol modunda ise anlık izlemenin dışında Kullanıcı HGS Etiketi tanımlaması veya kart silme gibi belli başlı görevleri yapabilirsiniz.

CANLI İZLEME
Canlı izleme bölümü araçların normal geçişlerin, antipassback verilerin, kapıdan geçiş izni olmayan yani engellenen verilerin ve sisteme tanımlı olmayan yani tanımsız kartların anlık düşümlerinin izlendiği ekrandır. Bu bölümde aynı zamanda panele bağlı HGS Antenlerinin sistemde olup olmadığını (on-off) anlık veya “DURUM BİLGİSİ GÜNCELLE” butonu ile görebilirsiniz.(Bu iki seçenekten hangisi isteniyorsa program ayarları bölümünden değiştirilebilir)

SİSTEM AYARLARI
Panel Ayarları
Genel Panel Ayarları
Panelin IP ve ID adres değişikliklerinin, röle süresinin ve saat ayarı gibi genel ayarların yapıldığı bölümdür. Aynı zamanda bu bölümde bazı sınırlamalar yapabilirsiniz. boş yazısını yakabilirsiniz.

Antenin okuma mesafeni düşürmek için ‘MW-8817 UHF Okuyucu Çıkış Gücü Ayarları’ bölümünde ‘Çıkış Gücü’ kutucuğuna 15-30dbm arasında bir değer girdikten sonra ‘GÖNDER’ butonu ile değiştirebilirsiniz.

Zaman Bölgeleri
– İki Tarih Arası Geçiş – Geçiş Yasak
– İki Tarih Arası Yasak – Çoklu Saat Geçiş
– İki Saat Arası Geçiş – Çoklu Saat Yasak
– İki Saat Arası Yasak – Çoklu Saat Geçiş – Yemekhane
– Haftalık Plan – Altılı Saat Geçiş
– Aylık plan – Altılı Saat Yasak
– Haftalık Plan + Her Gün Ayrı Saat Sınırı

Yukarıdaki 13 farklı seçenekte sınırlama yapabilirsiniz. Zaman bölgesi tanımlamak için sırasıyla ‘YENİ’ zaman bölge numarası, zaman bölge adı ve zaman bölge tipini seçtikten sonra ‘KAYDET’ butonu ile sağ taraftaki listeye kaydediyorsunuz.Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra tek bir panele göndermek istiyorsanız, soldaki listeden paneli işaretledikten sonra ‘SEÇİLEN PANELE GÖNDER’ botunu ile panele gönderiyorsunuz. Listede bulunan bütün panellere göndermek için ‘TÜM PANELLERE GÖNDER’ butonunu kullanabilirsiniz.

Geçiş Grupları
Birden fazla giriş çıkış olan bölgelerde farklı gruplar oluşturarak araçların giriş çıkış bölgelerini sınırlandırabilirsiniz. Yine farklı gruplar oluşturarak araçların giriş sayılarını sınırlandırabilirsiniz. Örneğin, 2 aracı olan bir kişinin otoparka park etmesine izin verilen araç sayısı 1 ise bu kişiye özel bir grup açarak ‘Grup içerideki Kullanıcı/Araç Sınırı’ bölümüne 1 yazdığınızda, otoparka girecek araçları 1 ile sınırlandırmış olursunuz.

Yeni grup tanımlamak için ‘YENİ’ , Geçiş grup no ve Geçiş grup adını girip, alt kısımdan grup için izin verilecek kapıları seçtikten sonra ‘KAYDET’ butonu ile sağ listeye kaydediyorsunuz. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra tek bir panele göndermek istiyorsanız, soldaki listeden paneli işaretledikten sonra ‘SEÇİLEN PANELE GÖNDER’ botunu ile panele gönderiyorsunuz. Listede bulunan bütün panellere göndermek için ‘TÜM PANELLERE GÖNDER’ butonunu kullanabilirsiniz.

Kullanıcılar
Araç etiketlerinin veya kartlarının kayıt bölümdür. Ekleme yapmak için ‘YENİ’ butonuna tıkladıktan sonra sırasıyla HGS kart ıd, kullanıcı modu,kullanıcı tipi, ana geçiş grubu ve kimlik bilgileri girildikten sonra ‘KAYDET’ butonu ile sağ taraftaki listeye kaydediyorsunuz. Kart listesi oluşturulduktan sonra sol alt bölgedeki ‘TÜM LİSTEYİ GÖNDER’ butonu ile panele gönderebilirsiniz. Listeden herhangi bir kartı göndermek için ise, listeden kartı seçtikten sonra sağ alt bölgedeki ‘SEÇİLENİ GÖNDER’ butonu ile gönderebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: